Brandenburger SC Sud 05 vs VSG Altglienicke

Brandenburger SC Sud 05

VSG Altglienicke

Kakšen je zadnji rezultat med VSG Altglienicke proti Brandenburger SC Sud 05?

Zadnja tekma med Brandenburger SC Sud 05 proti VSG Altglienicke je bila odigrana na 12 January 2019. VSG Altglienicke zmagovalec tekme 0-1 na Brandenburger SC Sud 05 terenu. Rezultat ob polčasu je bil -.

Predogled tekme med Brandenburger SC Sud 05 proti VSG Altglienicke

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob Brandenburger SC Sud 05 na terenu za Svet Club Friendlies . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Brandenburger SC Sud 05 vs VSG Altglienicke Scoruri live

Brandenburger SC Sud 05 vs VSG Altglienicke Brandenburger SC Sud 05 vs VSG Altglienicke 12 January 2019 12:30 90 mins Konec Brandenburger SC Sud 05 vs VSG Altglienicke