Bourges FC vs Vierzon

Bourges FC

Vierzon

Kakšen je zadnji rezultat med Vierzon proti Bourges FC?

Zadnja tekma med Bourges FC proti Vierzon je bila odigrana na 12 January 2019. Bourges FC zmagovalec tekme 2-1 na Bourges FC terenu. Rezultat ob polčasu je bil 2-1.
Bourges FC
26 ⚽
31 ⚽
Vierzon
⚽ 14

Predogled tekme med Bourges FC proti Vierzon

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob Bourges FC na terenu za Svet Club Friendlies . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Bourges FC vs Vierzon Scoruri live

Bourges FC vs Vierzon Bourges FC vs Vierzon 12 January 2019 19:00 90 mins Konec Bourges FC vs Vierzon