Bourges FC vs Lyon

Bourges FC

Lyon

Kakšen je zadnji rezultat med Lyon proti Bourges FC?

Zadnja tekma med Bourges FC proti Lyon je bila odigrana na 05 January 2019. Lyon zmagovalec tekme 0-2 na Bourges FC terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-0.
Bourges FC
Lyon
⚽ 59 Martin Terrier
⚽ 77 Ferland Mendy

Predogled tekme med Bourges FC proti Lyon

Tekma se bo igrala 05 January 2019 ob Bourges FC na terenu za Francija CUP . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med Bourges FC proti Lyon

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 05 January 2019 med igranjem tekme.

Bourges FC vs Lyon Scoruri live

Bourges FC vs Lyon Bourges FC vs Lyon 05 January 2019 20:55 90 mins Konec Bourges FC vs Lyon