Bordeaux vs Le Havre

Bordeaux

Le Havre

Kakšen je zadnji rezultat med Le Havre proti Bordeaux?

Zadnja tekma med Bordeaux proti Le Havre je bila odigrana na 09 January 2019. Bordeaux zmagovalec tekme 1-0 na Bordeaux terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-0.

Predogled tekme med Bordeaux proti Le Havre

Tekma se bo igrala 09 January 2019 ob Bordeaux na terenu za Francija Ligue Cup . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med Bordeaux proti Le Havre

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 09 January 2019 med igranjem tekme.

Bordeaux vs Le Havre Scoruri live

Bordeaux vs Le Havre Bordeaux vs Le Havre 09 January 2019 21:05 90 mins Konec Bordeaux vs Le Havre