Boleslav vs Dobrovice

Boleslav

Dobrovice

Kakšen je zadnji rezultat med Dobrovice proti Boleslav?

Zadnja tekma med Boleslav proti Dobrovice je bila odigrana na 12 January 2019. Boleslav zmagovalec tekme 10-1 na Boleslav terenu. Rezultat ob polčasu je bil 6-0.

Predogled tekme med Boleslav proti Dobrovice

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob Boleslav na terenu za Svet Club Friendlies . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Boleslav vs Dobrovice Scoruri live

Boleslav vs Dobrovice Boleslav vs Dobrovice 12 January 2019 11:00 90 mins Konec Boleslav vs Dobrovice