Boca Juniors vs Patronato Parana

Boca Juniors

Patronato Parana

Kakšen je zadnji rezultat med Patronato Parana proti Boca Juniors?

Zadnja tekma med Boca Juniors proti Patronato Parana je bila odigrana na 17 November 2018. Boca Juniors zmagovalec tekme 1-0 na Boca Juniors terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-0.
Cristian Espinoza 82 ⚽
Julio Buffarini 27
Edwin Cardona 76
Mateo Retegui 90
16 Santiago Brinone

Predogled tekme med Boca Juniors proti Patronato Parana

Tekma se bo igrala 17 November 2018 ob Boca Juniors na terenu za - League 1 . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med Boca Juniors proti Patronato Parana

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 17 November 2018 med igranjem tekme.

Boca Juniors vs Patronato Parana Scoruri live

Boca Juniors vs Patronato Parana Boca Juniors vs Patronato Parana 17 November 2018 21:10 90 mins Konec Boca Juniors vs Patronato Parana