Blekitni Stargard Szczecinski vs Baltyk Koszalin

Blekitni Stargard Szczecinski

Baltyk Koszalin

Kakšen je zadnji rezultat med Baltyk Koszalin proti Blekitni Stargard Szczecinski?

Zadnja tekma med Blekitni Stargard Szczecinski proti Baltyk Koszalin je bila odigrana na 12 January 2019. Blekitni Stargard Szczecinski zmagovalec tekme 4-0 na Blekitni Stargard Szczecinski terenu. Rezultat ob polčasu je bil 2-0.

Predogled tekme med Blekitni Stargard Szczecinski proti Baltyk Koszalin

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob Blekitni Stargard Szczecinski na terenu za Svet Club Friendlies . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Blekitni Stargard Szczecinski vs Baltyk Koszalin Scoruri live

Blekitni Stargard Szczecinski vs Baltyk Koszalin Blekitni Stargard Szczecinski vs Baltyk Koszalin 12 January 2019 13:00 90 mins Konec Blekitni Stargard Szczecinski vs Baltyk Koszalin