Blau Weiss 90 Berlin vs Union Berlin

Blau Weiss 90 Berlin

Union Berlin

Kakšen je zadnji rezultat med Union Berlin proti Blau Weiss 90 Berlin?

Zadnja tekma med Blau Weiss 90 Berlin proti Union Berlin je bila odigrana na 12 January 2019. Union Berlin zmagovalec tekme 3-4 na Blau Weiss 90 Berlin terenu. Rezultat ob polčasu je bil 1-3.

Predogled tekme med Blau Weiss 90 Berlin proti Union Berlin

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob Blau Weiss 90 Berlin na terenu za Svet Club Friendlies . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Blau Weiss 90 Berlin vs Union Berlin Scoruri live

Blau Weiss 90 Berlin vs Union Berlin Blau Weiss 90 Berlin vs Union Berlin 12 January 2019 12:00 90 mins Konec Blau Weiss 90 Berlin vs Union Berlin