Bisceglie vs Reggina

Bisceglie

Reggina

Kakšen je zadnji rezultat med Reggina proti Bisceglie?

Zadnja tekma med Bisceglie proti Reggina je bila odigrana na 20 January 2019. Reggina zmagovalec tekme 0-1 na Bisceglie terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-0.
Bisceglie
Reggina
⚽ 90 Bellomo

Predogled tekme med Bisceglie proti Reggina

Tekma se bo igrala 20 January 2019 ob Bisceglie na terenu za Italija Lega Pro C1-C . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med Bisceglie proti Reggina

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 20 January 2019 med igranjem tekme.

Bisceglie vs Reggina Scoruri live

Bisceglie vs Reggina Bisceglie vs Reggina 20 January 2019 16:30 90 mins Konec Bisceglie vs Reggina