Benesov vs Dukla Prague

Benesov

Dukla Prague

Kakšen je zadnji rezultat med Dukla Prague proti Benesov?

Zadnja tekma med Benesov proti Dukla Prague je bila odigrana na 12 January 2019. Dukla Prague zmagovalec tekme 0-5 na Benesov terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-2.

Predogled tekme med Benesov proti Dukla Prague

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob Benesov na terenu za Svet Club Friendlies . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Benesov vs Dukla Prague Scoruri live

Benesov vs Dukla Prague Benesov vs Dukla Prague 12 January 2019 10:15 90 mins Konec Benesov vs Dukla Prague