Bala Town vs Caernarfon

Bala Town

Caernarfon

Kakšen je zadnji rezultat med Caernarfon proti Bala Town?

Zadnja tekma med Bala Town proti Caernarfon je bila odigrana na 12 January 2019. Caernarfon zmagovalec tekme 1-3 na Bala Town terenu. Rezultat ob polčasu je bil 1-0.

Predogled tekme med Bala Town proti Caernarfon

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob Bala Town na terenu za - Premier Leagues . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Bala Town vs Caernarfon Scoruri live

Bala Town vs Caernarfon Bala Town vs Caernarfon 12 January 2019 20:30 90 mins Konec Bala Town vs Caernarfon