Avenida RS vs Guarani

Avenida RS

Guarani

Kakšen je zadnji rezultat med Guarani proti Avenida RS?

Zadnja tekma med Avenida RS proti Guarani je bila odigrana na 13 February 2019. Avenida RS zmagovalec tekme 1-0 na Avenida RS terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-0.
Avenida RS
Torres 90 ⚽
Guarani

Predogled tekme med Avenida RS proti Guarani

Tekma se bo igrala 13 February 2019 ob Avenida RS na terenu za Brazilija CUP . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med Avenida RS proti Guarani

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 13 February 2019 med igranjem tekme.

Avenida RS vs Guarani Scoruri live

Avenida RS vs Guarani Avenida RS vs Guarani 13 February 2019 23:30 90 mins Konec Avenida RS vs Guarani