Argentinos Juniors vs Talleres Cordoba

Argentinos Juniors

Talleres Cordoba

Kakšen je zadnji rezultat med Talleres Cordoba proti Argentinos Juniors?

Zadnja tekma med Argentinos Juniors proti Talleres Cordoba je bila odigrana na 24 November 2018. Talleres Cordoba zmagovalec tekme 0-2 na Argentinos Juniors terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-1.

Predogled tekme med Argentinos Juniors proti Talleres Cordoba

Tekma se bo igrala 24 November 2018 ob Argentinos Juniors na terenu za - League 1 . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med Argentinos Juniors proti Talleres Cordoba

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 24 November 2018 med igranjem tekme.

Argentinos Juniors vs Talleres Cordoba Scoruri live

Argentinos Juniors vs Talleres Cordoba Argentinos Juniors vs Talleres Cordoba 24 November 2018 01:15 90 mins Konec Argentinos Juniors vs Talleres Cordoba