Arab Contractors vs Nogoom El Mostakbal

Arab Contractors

Nogoom El Mostakbal

Kakšen je zadnji rezultat med Nogoom El Mostakbal proti Arab Contractors?

Zadnja tekma med Arab Contractors proti Nogoom El Mostakbal je bila odigrana na 19 January 2019. Temkma je bila neodločena 2-2 na Arab Contractors's terenu. Rezultat ob polčasu je bil 1-1.
Ali 4 ⚽
Fouad 90 ⚽
⚽ 23 Shroyda
⚽ 87 Gamal

Predogled tekme med Arab Contractors proti Nogoom El Mostakbal

Tekma se bo igrala 19 January 2019 ob Arab Contractors na terenu za Egipt League 1 . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med Arab Contractors proti Nogoom El Mostakbal

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 19 January 2019 med igranjem tekme.

Arab Contractors vs Nogoom El Mostakbal Scoruri live

Arab Contractors vs Nogoom El Mostakbal Arab Contractors vs Nogoom El Mostakbal 19 January 2019 14:00 90 mins Konec Arab Contractors vs Nogoom El Mostakbal