Aldosivi vs San Lorenzo

Aldosivi

San Lorenzo

Kakšen je zadnji rezultat med San Lorenzo proti Aldosivi?

Zadnja tekma med Aldosivi proti San Lorenzo je bila odigrana na 02 December 2018. Temkma je bila neodločena 2-2 na Aldosivi's terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-0.

Predogled tekme med Aldosivi proti San Lorenzo

Tekma se bo igrala 02 December 2018 ob Aldosivi na terenu za - League 1 . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med Aldosivi proti San Lorenzo

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 02 December 2018 med igranjem tekme.

Aldosivi vs San Lorenzo Scoruri live

Aldosivi vs San Lorenzo Aldosivi vs San Lorenzo 02 December 2018 21:10 90 mins Konec Aldosivi vs San Lorenzo