Aldosivi vs Newells Old Boys

Aldosivi

Newells Old Boys

Kakšen je zadnji rezultat med Newells Old Boys proti Aldosivi?

Zadnja tekma med Aldosivi proti Newells Old Boys je bila odigrana na 25 November 2018. Aldosivi zmagovalec tekme 1-0 na Aldosivi terenu. Rezultat ob polčasu je bil 1-0.

Predogled tekme med Aldosivi proti Newells Old Boys

Tekma se bo igrala 25 November 2018 ob Aldosivi na terenu za - League 1 . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med Aldosivi proti Newells Old Boys

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 25 November 2018 med igranjem tekme.

Aldosivi vs Newells Old Boys Scoruri live

Aldosivi vs Newells Old Boys Aldosivi vs Newells Old Boys 25 November 2018 23:20 90 mins Konec Aldosivi vs Newells Old Boys