Alasyoty Sports vs Smouha

Alasyoty Sports

Smouha

Kakšen je zadnji rezultat med Smouha proti Alasyoty Sports?

Zadnja tekma med Alasyoty Sports proti Smouha je bila odigrana na 14 February 2019. Alasyoty Sports zmagovalec tekme 4-0 na Alasyoty Sports terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-0.
Mansour own goal 48 ⚽
Cifuentes 57 ⚽
Kharbin pen. 62 ⚽
El Said 90 ⚽
Smouha

Predogled tekme med Alasyoty Sports proti Smouha

Tekma se bo igrala 14 February 2019 ob Alasyoty Sports na terenu za Egipt League 1 . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med Alasyoty Sports proti Smouha

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 14 February 2019 med igranjem tekme.

Alasyoty Sports vs Smouha Scoruri live

Alasyoty Sports vs Smouha Alasyoty Sports vs Smouha 14 February 2019 18:30 90 mins Konec Alasyoty Sports vs Smouha