Alasyoty Sports vs Misr El-Maqasha

Alasyoty Sports

Misr El-Maqasha

Kakšen je zadnji rezultat med Misr El-Maqasha proti Alasyoty Sports?

Zadnja tekma med Alasyoty Sports proti Misr El-Maqasha je bila odigrana na 12 November 2018. Alasyoty Sports zmagovalec tekme 2-0 na Alasyoty Sports terenu. Rezultat ob polčasu je bil 1-0.
Gabr 9 ⚽
Afifi 77 ⚽

Predogled tekme med Alasyoty Sports proti Misr El-Maqasha

Tekma se bo igrala 12 November 2018 ob Alasyoty Sports na terenu za Egipt League 1 . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med Alasyoty Sports proti Misr El-Maqasha

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 12 November 2018 med igranjem tekme.

Alasyoty Sports vs Misr El-Maqasha Scoruri live

Alasyoty Sports vs Misr El-Maqasha Alasyoty Sports vs Misr El-Maqasha 12 November 2018 19:00 90 mins Konec Alasyoty Sports vs Misr El-Maqasha