Alasyoty Sports vs Haras El Hedood

Alasyoty Sports

Haras El Hedood

Kakšen je zadnji rezultat med Haras El Hedood proti Alasyoty Sports?

Zadnja tekma med Alasyoty Sports proti Haras El Hedood je bila odigrana na 10 December 2018. Alasyoty Sports zmagovalec tekme 3-1 na Alasyoty Sports terenu. Rezultat ob polčasu je bil 1-0.
Kafsha 27 ⚽
Dunga 59 ⚽
Farouk 74 ⚽
⚽ 87 El Shiekh

Predogled tekme med Alasyoty Sports proti Haras El Hedood

Tekma se bo igrala 10 December 2018 ob Alasyoty Sports na terenu za Egipt League 1 . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med Alasyoty Sports proti Haras El Hedood

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 10 December 2018 med igranjem tekme.

Alasyoty Sports vs Haras El Hedood Scoruri live

Alasyoty Sports vs Haras El Hedood Alasyoty Sports vs Haras El Hedood 10 December 2018 18:30 90 mins Konec Alasyoty Sports vs Haras El Hedood