Alasyoty Sports vs ENPPI Cairo

Alasyoty Sports

ENPPI Cairo

Kakšen je zadnji rezultat med ENPPI Cairo proti Alasyoty Sports?

Zadnja tekma med Alasyoty Sports proti ENPPI Cairo je bila odigrana na 22 December 2018. Temkma je bila neodločena 1-1 na Alasyoty Sports's terenu. Rezultat ob polčasu je bil 1-1.
Farouk 39 ⚽
ENPPI Cairo
⚽ 22 Sabri

Predogled tekme med Alasyoty Sports proti ENPPI Cairo

Tekma se bo igrala 22 December 2018 ob Alasyoty Sports na terenu za Egipt League 1 . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med Alasyoty Sports proti ENPPI Cairo

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 22 December 2018 med igranjem tekme.

Alasyoty Sports vs ENPPI Cairo Scoruri live

Alasyoty Sports vs ENPPI Cairo Alasyoty Sports vs ENPPI Cairo 22 December 2018 18:30 90 mins Konec Alasyoty Sports vs ENPPI Cairo