AS Calcio Potenza vs Juve Stabia

AS Calcio Potenza

Juve Stabia

Kakšen je zadnji rezultat med Juve Stabia proti AS Calcio Potenza?

Zadnja tekma med AS Calcio Potenza proti Juve Stabia je bila odigrana na 23 January 2019. Temkma je bila neodločena 0-0 na AS Calcio Potenza's terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-0.
Juve Stabia

Predogled tekme med AS Calcio Potenza proti Juve Stabia

Tekma se bo igrala 23 January 2019 ob AS Calcio Potenza na terenu za Italija Lega Pro C1-C . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med AS Calcio Potenza proti Juve Stabia

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 23 January 2019 med igranjem tekme.

AS Calcio Potenza vs Juve Stabia Scoruri live

AS Calcio Potenza vs Juve Stabia AS Calcio Potenza vs Juve Stabia 23 January 2019 20:30 90 mins Konec AS Calcio Potenza vs Juve Stabia