Mečeve uživo svih fudbalskih liga karakteriše brzo i tačno ažuriranje minuta, rezultata, rezultata na poluvremenu i na kraju utakmice, strelaca i asistenata, kartona, izmena, statistike utakmica i uporedne statistike timova.


Loading

Jučerašnji rezultati u fudbalu

20/01/2019

England Premier League

Huddersfield vs Man City Fulham vs Tottenham

Spain La Liga

Real Betis vs Girona Villarreal vs Athletic Bilbao Vallecano vs Sociedad Levante vs Valladolid Barcelona vs Leganes

Spain Segunda Liga

Osasuna vs Mallorca Sporting Gijon vs Alcorcon Deportivo La Coruna vs Albacete Tenerife vs Tarragona Extremadura vs Oviedo

Spain Segunda B, Group 1

CF Internacional De Madrid vs S.S. Reyes Fuenlabrada vs Guijuelo AD Union Adarve vs Burgos Salamanca vs Las Palmas Athletic Valladolid B vs Coruxo Celta Vigo B vs Dep. La Coruna B CD Artistico Navalcarnero vs Rapido de Bouzas Cultural Leonesa vs Pontevedra Ponferradina vs CF Salmantino Real Madrid B vs Atletico de Madrid B

Spain Segunda B, Group 2

Union Langreo vs Real Oviedo B Barakaldo vs UD Logrones Calahorra vs Leioa CD Vitoria(SPA) vs CD Tudelano Santander vs Mirandes

Spain Segunda B, Group 3

Alcoyano vs Atletico Baleares SD Ejea vs Barcelona Atletic UD Levante B vs UE Cornella UE Olot vs CF Peralada Badalona vs CD Ebro Lleida Esportiu vs Espanyol II Sabadell vs UB Conquense CD Castellon vs Ontinyent

Spain Segunda B, Group 4

Almeria II vs Talavera Sevilla II vs CD El Ejido 2012 Jumilla vs Linense Malaga B vs Marbella UD Melilla vs San Fernando Atletico Sanluqueno vs Ibiza Eivissa UCAM Murcia vs Granada B Cartagena vs Don Benito Huelva vs UD Badajoz Villanovense vs Murcia

Italy Serie A

Frosinone vs Atalanta Fiorentina vs Sampdoria Spal vs Bologna Cagliari vs Empoli Napoli vs Lazio

Italy Serie B

Cosenza Calcio 1914 vs Ascoli Padova vs Verona Pescara vs Cremonese

Italy Lega Pro C1-A

Arzachena vs Virtus Entella Pro Patria vs Olbia Juventus(U23) vs Carrarese Pontedera vs Piacenza Pro Piacenza vs Alessandria Pro Vercelli vs Arezzo Lucchese vs Pistoiese

Italy Lega Pro C1-C

Viterbese vs Juve Stabia AC Monopoli vs AS Calcio Potenza Trapani vs Vibonese US Siracusa vs Catania Virtus Francavilla vs Cavese Bisceglie vs Reggina Catanzaro vs Rende Matera vs Sicula Leonzio US Casertana 1908 vs Rieti

Germany Bundesliga

Nurnberg vs Hertha Schalke vs Wolfsburg

France Ligue 1

Rennes vs Montpellier Angers vs Nantes Caen vs Marseille Bordeaux vs Dijon St Etienne vs Lyon

Holland Eredivisie

Willem II vs Breda De Graafschap vs Fort. Sittard Emmen vs Psv Eindhoven Ajax vs Heerenveen

Scotland FA CUP

Hearts vs Livingston

Portugal Primeira Liga

Aves vs Vitoria Setubal Boavista vs Portimonense Rio Ave vs Feirense

Portugal League 2

Leixoes vs Benfica II CD Mafra vs Varzim FC Arouca vs Penafiel Academico Viseu vs Covilha Academica vs UD Oliveirense

Turkey Super League

Alanyaspor vs Sivasspor Trabzonspor vs Başakşehir

Turkey Second League

Hatayspor vs Gençlerbirliği Umraniyespor vs Altay Eskişehirspor vs Giresunspor Altınordu vs Balıkesirspor

Turkey 2. Lig Red Group

Kahramanmaras vs Bandırmaspor Sivas 4 Eylul Bld. vs Pendikspor Kirklarelispor vs Etimesgut Belediye Spor Tokatspor vs Darica G.Birligi Tuzlaspor vs Konya Şekerspor Zonguldak vs Manisa BB Spor

Turkey 2. Lig Beyaz Group

Amed SK vs Samsunspor Gümüşhanespor vs Bayrampaşaspor Sancaktepe Bld.Spor vs Kastamonuspor İnegölspor vs Nigde Bld.Spor Manisaspor vs Sarıyer Usak Bld.Spor vs Hacettepe Sakaryaspor vs Keciorengucu

Turkey Third League Group 1

Karaman Belediyesi Spor vs Batman Petrolspor Artvin Hopaspor vs Körfezspor Ergene Velimese vs Erbaaspor S Gebzespor vs Sile Yildizspor Tire 1922 Spor vs Tepecikspor Kozan BLD.SPOR vs Erzin Belediyespor Nevsehir Spor Genclik vs Yomraspor

Turkey Third League Group 2

Osmaniyespor vs Pazarspor Ofspor vs Duzcespor Alibeykoy vs Sultanbeyli Kizilcabolukspor vs Bergama Bld.Spor Erokspor vs Adıyamanspor Kirsehir Belediyespor vs Yeni Orduspor Tekirova Bld.Spor vs Elazig Bld.Spor Karşıyaka vs Bld. Vanspor

Turkey Third League Group 3

Erzincan Refahiyespor vs Bucaspor Fatsa Belediyespor vs Kocaelispor Payas Bld.Spor vs Cizrespor Ankara Adliyespor vs Bursa Nilüferspor Gölcükspor vs Diyarbakirspor Muglaspor vs Corum Bld.Spor

Brazil Campeonato Paulista

Botafogo SP vs Sao Bento Corinthians vs Sao Caetano Red Bull Brasil vs Palmeiras

Brazil Campeonato Carioca

Portuguesa RJ vs Americano (RJ) Flamengo vs Bangu Cabofriense(RJ) vs Botafogo Boavista (RJ) vs Resende-RJ

Argentina CUP

Dep. San Jorge Tucuman vs Union Sunchales San Lorenzo Alem vs AH Zapla Dep. Madryn vs Independiente Neuquen Dep. Maipu vs Huracan Las Heras Crucero del Norte vs G.San Martin Formosa Gimnasia yTiro vs Juventud Antoniana Estudiantes de San Luis vs CA Juventud Unida San Luis Sarmiento Resistencia vs Chaco For Ever Ferro Carril Oeste (GP) vs CA Douglas Haig CSyD Juventud Unida vs Defensores Pronunciamiento Sportivo Belgrano vs Racing de Cordoba

21/01/2019

Argentina CUP

Sportivo Las Parejas vs Atletico Parana Sansinena vs Villa Mitre Club Cipolletti vs Dep. Roca

Argentina Verano Cup

Boca Juniors vs Aldosivi

20/01/2019

Argentina League 1

San Lorenzo vs CA Huracan

Cyprus League 1

Ae Limassol vs Apoel Alki Oroklini vs AEP Paphos Anorthosis Famagusta vs Enosis Neon Paralimni

Belgium Jupiler

Club Brugge vs Charleroi Gent vs Anderlecht Peruwelz vs KV Oostende

Belgium League 2

St. Gilloise vs Oh Leuven

Greece Super League

Ofi vs Panaitolikos Agrinio AEL Larisa vs Aris Xanthi vs Atromitos Aek vs Asteras Tripolis

Greece League 2

Aiginiakos vs Irodotos Athletic Union of Sparta vs Kerkyra Apollon Kalamaria vs Doxa Dramas Trikala vs Iraklis Saloniki

AFC Asian Cup

Jordan vs Viet Nam Thailand vs China Iran vs Oman

Malta League 1

Qormi F.C. vs Balzan Youths Hibernians vs Valletta

Malta League 2

Swieqi Utd vs San Gwann Lija Athletic vs Naxxar Lions Vittoriosa Stars vs Mqabba Gudja Utd vs Pembroke Athleta Marsa vs Sirens

Nigeria League 1

Wikki Tourist vs Niger Tornadoes Rivers United vs Katsina United Kwara Utd vs Enyimba International Remo Stars vs Bendel Insurance Yobe Desert Stars vs Abia Warriors Go Round Omoku vs Team TG FF Kada City vs Gombe Utd Nasarawa Utd FC vs Heartland Plateau Utd vs El Kanemi Warriors Kano Pillars vs Akwa Utd

Israel League 2

Hapoel Kfar Saba vs Hapoel Katamon Jerusalem

Albania League 1

Tirana vs Kamza KS Perparimi Kukesi vs KF Laci Luftetari vs Kastrioti Kruje Skënderbeu Korçë vs Partizani Tirana Teuta Durres vs Flamurtari

Bolivia League 1

Destroyers vs Blooming San Jose vs Nacional Potosi Jorge Wilstermann vs Bolivar Oriente Petrolero vs Royal Pari

Mexico League 1

Pumas vs Atlas Lobos BUAP vs Necaxa

21/01/2019

Mexico League 1

Guadalajara vs Toluca Leon vs Club Tijuana

20/01/2019

El Salvador League 1

Alianza vs Municipal Limeno

Australia League 1

Melbourne Victory vs Wellington Phoenix Central Coast Mariners vs Brisbane Roar

South Africa League 1

Polokwane City vs Bidvest Wits Supersport Utd vs Bloemfontein Celtic

World Club Friendlies

Wing Yee FT vs Tai Chung Esteghlal Dushanbe vs Regar-TadAZ Tursunzoda Dynamo Dresden vs Aarau Dong Tam Long An vs Thanh Hoa Samut Sakhon vs Esan Utd FC PBDKT T-Team vs AirAsia FC Jablonec vs FC Viktoria Žižkov Istra 1961 vs FK Zarkovo MFK Skalica vs Slavia Kromeriz Chainat vs Samut Prakan Sanna Khanh Hoa vs Than Quang Ninh Wolfsburg AM. vs Germania Halberstadt Ballymun Utd vs St Patricks CY Army Utd F.C. vs Becamex Binh Duong Hennef 05 vs Fortuna Koln Rangers vs Helsinki FSV Union Furstenwalde vs FC Carl Zeiss Jena Am Politehnica Iasi vs Diosgyor Grasshoppers vs Dynamo Dresden Sibir vs Chernomorets Novorossiysk FK Shkendija 79 vs FK Makedonija Dunarea Calarasi vs Desna Chernihiv Kemi Kings vs Oulun LS NK Solin vs Zrinjski Academy Pandev vs Belasitsa Petrich Lokomotiv Plovdiv vs Lokomotiv Gorna Oryahovitsa Mainz II vs VfB Ginsheim Wiener Sportklub vs Hertha Zehlendorf Aue vs Carl Zeiss Jena Eintracht Norderstedt vs FC Altonaer Braunschweig vs Werder Bremen (Am) SG Sonnenhof Grobaspach vs Elversberg Hertha BSC Berlin Am vs Zaglebie FC Kleve vs SV Straelen VfB Lubeck vs Osnabruck BFC Preussen vs Berliner Viktoria 1889 Illychivets Mariupil vs Sepsi Rayong vs Lao Toyota FC Sion vs Aarau Septemvri Simitli vs Aktobe Al-Wasl vs Al-Dhafra Sfax Railways vs U.S.Monastir Inter Zapresic vs Zaglebie Sosnowiec Spartak vs RoPS Rovaniemi B Korona Kielce vs Ferencvarosi TC Dinamo Zagreb vs Etar Veliko Tarnovo Yenisey vs Qabala VfB Hilden vs SC Wiedenbrück Beroe vs Astra Ploiesti Szombathelyi Haladas vs Okzhetpes Cska Sofia vs Fehervar II Dinamo Bucuresti vs Metal. Liepaja Steaua Bucuresti vs ShenHua SVA NK Rijeka vs Beijing Guoan HJS Akatemia vs Ilves Tampere II PEPO vs MP Asa vs Murici Desportiva Ferroviaria ES vs Ceara Altos/PI vs 4 de Julho (PI) Independiente Santa Fe vs Los Millionarios Everton CD vs Univ. Catolica