Meciuri in direct de la toate ligile de fotbal cu actualizari rapide si precise pe minute, scoruri, la pauza si rezultatele meciului de fotbal la final, marcatori si asistenti, cartonase, inlocuiri, statistici ale meciului si fata in fata. LiveScore.bz are un design adaptat pentru varianta mobile pentru cei care urmaresc rezultatele in direct de pe mobil.


Loading

Meciurile de fotbal de maine

22/01/2019

England Football League Trophy

Portsmouth vs Peterborough Bury vs Oxford Bristol Rovers vs Port Vale Sunderland vs Manchester City U21

England League 1

AFC Wimbledon vs Fleetwood Plymouth vs Walsall

England League 2

Yeovil Town vs Lincoln City Forest Green vs Grimsby Town

England National League North

Guiseley vs Hereford Altrincham vs Blyth Spartans Leamington vs Stockport

England Southern Premier League

Hartley Wintney vs Walton Casuals Poole Town vs Harrow Borough Chesham Utd vs Basingstoke Town

Spain CUP

Getafe vs Valencia

France CUP

Villefranche vs Les Herbiers Toulouse vs Reims Nancy vs Guingamp Andrezieux vs Lyon la Duchere Monaco vs Metz Sete vs Lille

Holland Amstel CUP

Alkmaar vs Vitesse

Portugal League CUP

Benfica vs Porto

Turkey CUP

Akhisar Bld.Spor vs Kayserispor Galatasaray vs Boluspor

Greece CUP

Panionios vs Pas Giannina Paok vs Panahaiki-2005 Aek vs Kissamiko

N. Ireland League 1

Newry City vs Linfield

AFC Asian Cup

Korea Republic vs Bahrain Qatar vs Iraq

Paraguay League 1

Guarani Asuncion vs Cerro Porteno Sol de America vs Libertad Asuncion Dep. Santani vs Dep. Capiata Sportivo Luqueno vs General Diaz Sportivo San Lorenzo vs CA River Plate Asuncion Nacional Asuncion vs Olimpia Asuncion

23/01/2019

Mexico Cup

Puebla vs CF Indios de Ciudad Juarez Altamira vs Cimarrones de Sonora Veracruz vs Lobos BUAP Atlas vs Univ Guadalajara

22/01/2019

CONMEBOL Libertadores

Delfin SC vs Nacional Asuncion

Australia League 1

Melbourne Heart vs Western Sydney Wanderers

Algeria CUP

Paradou AC vs USM El Harrach ES Setif vs USM Alger

World Club Friendlies

Moreton Bay Utd vs Southside Eagles Bohemians 1905 vs Sion Krylya Sovietov vs Zilina Queensland Lions SC vs Brisbane Strikers CSKA Moscow vs Molde Basel vs Krasnodar Sport Podbrezova vs ZTS Dubnica Randers vs Fredericia 1. Magdeburg vs FSV Zwickau Dukla Prague vs Pribram Wolfsberger vs Ried Dortmund (Am.) vs Steinbach WSG Wattens vs Lask Linz Kaiserslautern vs FC 08 Homburg Grasshoppers vs Vendsyssel Saarbrucken vs Dudelange Greuther Furth vs Sandhausen Hajduk vs Shakhtar Donetsk Salzburg vs Blau-Weiss Linz Ludogorets vs Cfr Cluj Austria Vienna II vs Mattersburg Esbjerg vs Kolding IF Lausanne vs Fehervar II Sturm Graz vs SC Weiz Zenit vs Lokomotiv Moscow Holstein Kiel vs Hansa Rostock FC Ústí nad Labem vs Slovan Velvary Viktoria Koln vs Bonner sc Bohemian vs Shelbourne Drogheda Utd vs Derry City Colo Colo vs Union Espanola