Zob-Ahan vs Nassaji Mazandaran

Zob-Ahan

Nassaji Mazandaran

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Nassaji Mazandaran si Zob-Ahan?

Ultimul meci dintre Zob-Ahan si Nassaji Mazandaran a fost disputat pe 05 Februarie 2019. Meciul a fost o remiza 0-0 pe stadionul Zob-Ahan's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.
Zob-Ahan

Avampremiera meciului dintre Zob-Ahan contra Nassaji Mazandaran

Meciul se va disputa pe 05 Februarie 2019 pe stadionul Zob-Ahan's pentru - Premier League . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Zob-Ahan contra Nassaji Mazandaran scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 05 Februarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

Zob-Ahan vs Nassaji Mazandaran Scoruri live

Zob-Ahan vs Nassaji Mazandaran Zob-Ahan vs Nassaji Mazandaran 05 February 2019 15:45 90 mins Meci incheiat Zob-Ahan vs Nassaji Mazandaran