Zilina vs Opava

Zilina

Opava

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Opava si Zilina?

Ultimul meci dintre Zilina si Opava a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Opava a castigat meciul 0-1 pe stadionul Zilina's. Rezultatul la pauza a fost 0-1.
Zilina
Opava
⚽ 20 Manzia

Avampremiera meciului dintre Zilina contra Opava

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Zilina's pentru Lume Club Friendlies . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Zilina vs Opava Scoruri live

Zilina vs Opava Zilina vs Opava 12 January 2019 11:00 90 mins Meci incheiat Zilina vs Opava