Yemen vs Iraq

Yemen

Iraq

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Iraq si Yemen?

Ultimul meci dintre Yemen si Iraq a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Iraq a castigat meciul 0-3 pe stadionul Yemen's. Rezultatul la pauza a fost 0-2.

Avampremiera meciului dintre Yemen contra Iraq

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Yemen's pentru - Asian Cup . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Yemen vs Iraq Scoruri live

Yemen vs Iraq Yemen vs Iraq 12 January 2019 14:30 90 mins Meci incheiat Yemen vs Iraq