Wolfsburg vs NK Rijeka

Wolfsburg

NK Rijeka

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre NK Rijeka si Wolfsburg?

Ultimul meci dintre Wolfsburg si NK Rijeka a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Wolfsburg a castigat meciul 3-0 pe stadionul Wolfsburg's. Rezultatul la pauza a fost 1-0.
Wolfsburg
Admir Mehmedi 43 ⚽
Admir Mehmedi 55 ⚽
Admir Mehmedi 58 ⚽
NK Rijeka

Avampremiera meciului dintre Wolfsburg contra NK Rijeka

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Wolfsburg's pentru Lume Club Friendlies . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Wolfsburg vs NK Rijeka Scoruri live

Wolfsburg vs NK Rijeka Wolfsburg vs NK Rijeka 12 January 2019 14:00 90 mins Meci incheiat Wolfsburg vs NK Rijeka