West Brom vs Norwich City

West Brom

Norwich City

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Norwich City si West Brom?

Ultimul meci dintre West Brom si Norwich City a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Meciul a fost o remiza 1-1 pe stadionul West Brom's. Rezultatul la pauza a fost 1-0.

Avampremiera meciului dintre West Brom contra Norwich City

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul West Brom's pentru Anglia Championship . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

West Brom vs Norwich City Scoruri live

West Brom vs Norwich City West Brom vs Norwich City 12 January 2019 16:00 90 mins Meci incheiat West Brom vs Norwich City