Wadi Degla SC vs El Entag El Harby

Wadi Degla SC

El Entag El Harby

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre El Entag El Harby si Wadi Degla SC?

Ultimul meci dintre Wadi Degla SC si El Entag El Harby a fost disputat pe 11 Decembrie 2018. El Entag El Harby a castigat meciul 1-2 pe stadionul Wadi Degla SC's. Rezultatul la pauza a fost 0-1.
Helal 75 ⚽
⚽ 7 Mosaad
⚽ 86 Mohamed

Avampremiera meciului dintre Wadi Degla SC contra El Entag El Harby

Meciul se va disputa pe 11 Decembrie 2018 pe stadionul Wadi Degla SC's pentru Egipt League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Wadi Degla SC contra El Entag El Harby scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 11 Decembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

Wadi Degla SC vs El Entag El Harby Scoruri live

Wadi Degla SC vs El Entag El Harby Wadi Degla SC vs El Entag El Harby 11 December 2018 16:00 90 mins Meci incheiat Wadi Degla SC vs El Entag El Harby