Wadi Degla SC vs El Daklyeh

Wadi Degla SC

El Daklyeh

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre El Daklyeh si Wadi Degla SC?

Ultimul meci dintre Wadi Degla SC si El Daklyeh a fost disputat pe 20 Decembrie 2018. Meciul a fost o remiza 2-2 pe stadionul Wadi Degla SC's. Rezultatul la pauza a fost 2-2.
Ndiaye 15 ⚽
Mahmoud 31 ⚽
El Daklyeh
⚽ 19 El Yazid
⚽ 44 Karbogi

Avampremiera meciului dintre Wadi Degla SC contra El Daklyeh

Meciul se va disputa pe 20 Decembrie 2018 pe stadionul Wadi Degla SC's pentru Egipt League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Wadi Degla SC contra El Daklyeh scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 20 Decembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

Wadi Degla SC vs El Daklyeh Scoruri live

Wadi Degla SC vs El Daklyeh Wadi Degla SC vs El Daklyeh 20 December 2018 18:00 90 mins Meci incheiat Wadi Degla SC vs El Daklyeh