Wadi Degla SC vs El Ahly Cairo

Wadi Degla SC

El Ahly Cairo

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre El Ahly Cairo si Wadi Degla SC?

Ultimul meci dintre Wadi Degla SC si El Ahly Cairo a fost disputat pe 28 Ianuarie 2019. El Ahly Cairo a castigat meciul 1-2 pe stadionul Wadi Degla SC's. Rezultatul la pauza a fost 0-1.
pen. 86 ⚽
⚽ 17 Al Sulaya
⚽ 65 Ali Maaloul pen.

Avampremiera meciului dintre Wadi Degla SC contra El Ahly Cairo

Meciul se va disputa pe 28 Ianuarie 2019 pe stadionul Wadi Degla SC's pentru Egipt League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Wadi Degla SC contra El Ahly Cairo scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 28 Ianuarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

Wadi Degla SC vs El Ahly Cairo Scoruri live

Wadi Degla SC vs El Ahly Cairo Wadi Degla SC vs El Ahly Cairo 28 January 2019 19:00 90 mins Meci incheiat Wadi Degla SC vs El Ahly Cairo