Wadi Degla SC vs EL Masry

Wadi Degla SC

EL Masry

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre EL Masry si Wadi Degla SC?

Ultimul meci dintre Wadi Degla SC si EL Masry a fost disputat pe 11 Noiembrie 2018. Meciul a fost o remiza 1-1 pe stadionul Wadi Degla SC's. Rezultatul la pauza a fost 1-1.
Bouzas 45 ⚽
EL Masry
⚽ 40 Koffi

Avampremiera meciului dintre Wadi Degla SC contra EL Masry

Meciul se va disputa pe 11 Noiembrie 2018 pe stadionul Wadi Degla SC's pentru Egipt League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Wadi Degla SC contra EL Masry scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 11 Noiembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

Wadi Degla SC vs EL Masry Scoruri live

Wadi Degla SC vs EL Masry Wadi Degla SC vs EL Masry 11 November 2018 18:30 90 mins Meci incheiat Wadi Degla SC vs EL Masry