WSC Hertha Wels vs Blau-Weiss Linz

WSC Hertha Wels

Blau-Weiss Linz

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Blau-Weiss Linz si WSC Hertha Wels?

Ultimul meci dintre WSC Hertha Wels si Blau-Weiss Linz a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Blau-Weiss Linz a castigat meciul 1-3 pe stadionul WSC Hertha Wels's. Rezultatul la pauza a fost 1-1.

Avampremiera meciului dintre WSC Hertha Wels contra Blau-Weiss Linz

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul WSC Hertha Wels's pentru Lume Club Friendlies . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

WSC Hertha Wels vs Blau-Weiss Linz Scoruri live

WSC Hertha Wels vs Blau-Weiss Linz WSC Hertha Wels vs Blau-Weiss Linz 12 January 2019 14:00 90 mins Meci incheiat WSC Hertha Wels vs Blau-Weiss Linz