Viterbese vs Reggina

Viterbese

Reggina

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Viterbese si Reggina?

Ultimul meci dintre Viterbese si Reggina a fost disputat pe 23 Ianuarie 2019. Reggina a castigat meciul 3-1 pe stadionul Reggina's. Rezultatul la pauza a fost 2-0.

Avampremiera meciului dintre Viterbese contra Reggina

Meciul se va disputa pe 23 Ianuarie 2019 pe stadionul Reggina's pentru Italia Lega Pro C1-C . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Reggina contra Viterbese scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 23 Ianuarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

Reggina vs Viterbese Scoruri live

Reggina vs Viterbese Reggina vs Viterbese 23 January 2019 20:30 90 mins Meci incheiat Reggina vs Viterbese