Viterbese vs Paganese

Viterbese

Paganese

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Paganese si Viterbese?

Ultimul meci dintre Viterbese si Paganese a fost disputat pe 26 Decembrie 2018. Viterbese a castigat meciul 2-1 pe stadionul Viterbese's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.

Avampremiera meciului dintre Viterbese contra Paganese

Meciul se va disputa pe 26 Decembrie 2018 pe stadionul Viterbese's pentru Italia Lega Pro C1-C . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Viterbese contra Paganese scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 26 Decembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

Viterbese vs Paganese Scoruri live

Viterbese vs Paganese Viterbese vs Paganese 26 December 2018 17:30 90 mins Meci incheiat Viterbese vs Paganese