Virtus Francavilla vs Cavese

Virtus Francavilla

Cavese

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Cavese si Virtus Francavilla?

Ultimul meci dintre Virtus Francavilla si Cavese a fost disputat pe 20 Ianuarie 2019. Virtus Francavilla a castigat meciul 2-0 pe stadionul Virtus Francavilla's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.
Marino 46 ⚽
Caporale 88 ⚽
Cavese

Avampremiera meciului dintre Virtus Francavilla contra Cavese

Meciul se va disputa pe 20 Ianuarie 2019 pe stadionul Virtus Francavilla's pentru Italia Lega Pro C1-C . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Virtus Francavilla contra Cavese scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 20 Ianuarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

Virtus Francavilla vs Cavese Scoruri live

Virtus Francavilla vs Cavese Virtus Francavilla vs Cavese 20 January 2019 16:30 90 mins Meci incheiat Virtus Francavilla vs Cavese