Villa Dalmine vs Olimpo

Villa Dalmine

Olimpo

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Olimpo si Villa Dalmine?

Ultimul meci dintre Villa Dalmine si Olimpo a fost disputat pe 08 Decembrie 2018. Villa Dalmine a castigat meciul 1-0 pe stadionul Villa Dalmine's. Rezultatul la pauza a fost 1-0.

Avampremiera meciului dintre Villa Dalmine contra Olimpo

Meciul se va disputa pe 08 Decembrie 2018 pe stadionul Villa Dalmine's pentru - League 2 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Villa Dalmine contra Olimpo scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 08 Decembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

Villa Dalmine vs Olimpo Scoruri live

Villa Dalmine vs Olimpo Villa Dalmine vs Olimpo 08 December 2018 21:00 90 mins Meci incheiat Villa Dalmine vs Olimpo