Viktoria Plzen vs FK Banik Sokolov

Viktoria Plzen

FK Banik Sokolov

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre FK Banik Sokolov si Viktoria Plzen?

Ultimul meci dintre Viktoria Plzen si FK Banik Sokolov a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Viktoria Plzen a castigat meciul 7-2 pe stadionul Viktoria Plzen's. Rezultatul la pauza a fost 1-1.

Avampremiera meciului dintre Viktoria Plzen contra FK Banik Sokolov

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Viktoria Plzen's pentru Lume Club Friendlies . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Viktoria Plzen vs FK Banik Sokolov Scoruri live

Viktoria Plzen vs FK Banik Sokolov Viktoria Plzen vs FK Banik Sokolov 12 January 2019 10:30 90 mins Meci incheiat Viktoria Plzen vs FK Banik Sokolov