Viet Nam vs Iran

Viet Nam

Iran

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Iran si Viet Nam?

Ultimul meci dintre Viet Nam si Iran a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Iran a castigat meciul 0-2 pe stadionul Viet Nam's. Rezultatul la pauza a fost 0-1.

Avampremiera meciului dintre Viet Nam contra Iran

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Viet Nam's pentru - Asian Cup . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Viet Nam vs Iran Scoruri live

Viet Nam vs Iran Viet Nam vs Iran 12 January 2019 12:00 90 mins Meci incheiat Viet Nam vs Iran