VfB Auerbach vs FSV Zwickau

VfB Auerbach

FSV Zwickau

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre FSV Zwickau si VfB Auerbach?

Ultimul meci dintre VfB Auerbach si FSV Zwickau a fost disputat pe 05 Iulie 2018. FSV Zwickau a castigat meciul 0-2 pe stadionul VfB Auerbach's. Rezultatul la pauza a fost 0-1.
FSV Zwickau
⚽ 14 Ronny Konig
⚽ 59 Rodas

Avampremiera meciului dintre VfB Auerbach contra FSV Zwickau

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul VfB Auerbach's pentru Lume Club Friendlies . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

VfB Auerbach vs FSV Zwickau Scoruri live

VfB Auerbach vs FSV Zwickau VfB Auerbach vs FSV Zwickau 12 January 2019 14:00 90 mins In direct acum VfB Auerbach vs FSV Zwickau