Veranopolis RS vs Juventude (RS)

Veranopolis RS

Juventude (RS)

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Juventude (RS) si Veranopolis RS?

Ultimul meci dintre Veranopolis RS si Juventude (RS) a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Veranopolis RS a castigat meciul 2-0 pe stadionul Veranopolis RS's. Rezultatul la pauza a fost 1-0.
11 ⚽
54 ⚽

Avampremiera meciului dintre Veranopolis RS contra Juventude (RS)

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Veranopolis RS's pentru Lume Club Friendlies . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Veranopolis RS contra Juventude (RS) scor in direct

Ultima actualizare: 2019-01-12 22:00:59

12 Ianuarie 2019Veranopolis RS2 - 0Juventude (RS)