Valencia vs Valladolid

Valencia

Valladolid

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Valladolid si Valencia?

Ultimul meci dintre Valencia si Valladolid a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Meciul a fost o remiza 1-1 pe stadionul Valencia's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.

Avampremiera meciului dintre Valencia contra Valladolid

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Valencia's pentru Spania La Liga . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Valencia vs Valladolid Scoruri live

Valencia vs Valladolid Valencia vs Valladolid 12 January 2019 16:15 90 mins Meci incheiat Valencia vs Valladolid