VVV Venlo vs Viktoria Koln

VVV Venlo

Viktoria Koln

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Viktoria Koln si VVV Venlo?

Ultimul meci dintre VVV Venlo si Viktoria Koln a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. VVV Venlo a castigat meciul 2-0 pe stadionul VVV Venlo's. Rezultatul la pauza a fost 1-0.
VVV Venlo
Jonathan Opoku 28 ⚽
Jonathan Opoku 67 ⚽

Avampremiera meciului dintre VVV Venlo contra Viktoria Koln

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul VVV Venlo's pentru Lume Club Friendlies . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

VVV Venlo vs Viktoria Koln Scoruri live

VVV Venlo vs Viktoria Koln VVV Venlo vs Viktoria Koln 12 January 2019 14:30 90 mins Meci incheiat VVV Venlo vs Viktoria Koln