Union Santa Fe vs Patronato Parana

Union Santa Fe

Patronato Parana

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Patronato Parana si Union Santa Fe?

Ultimul meci dintre Union Santa Fe si Patronato Parana a fost disputat pe 03 Noiembrie 2018. Meciul a fost o remiza 2-2 pe stadionul Union Santa Fe's. Rezultatul la pauza a fost 1-1.

Avampremiera meciului dintre Union Santa Fe contra Patronato Parana

Meciul se va disputa pe 03 Noiembrie 2018 pe stadionul Union Santa Fe's pentru - League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Union Santa Fe contra Patronato Parana scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 03 Noiembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

Union Santa Fe vs Patronato Parana Scoruri live

Union Santa Fe vs Patronato Parana Union Santa Fe vs Patronato Parana 03 November 2018 01:00 90 mins Meci incheiat Union Santa Fe vs Patronato Parana