USM Blida vs ASM Oran

USM Blida

ASM Oran

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre ASM Oran si USM Blida?

Ultimul meci dintre USM Blida si ASM Oran a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. USM Blida a castigat meciul 1-0 pe stadionul USM Blida's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.
USM Blida
85 ⚽
ASM Oran

Avampremiera meciului dintre USM Blida contra ASM Oran

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul USM Blida's pentru - League 2 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

USM Blida vs ASM Oran Scoruri live

USM Blida vs ASM Oran USM Blida vs ASM Oran 12 January 2019 15:00 90 mins Meci incheiat USM Blida vs ASM Oran