US Siracusa vs Trapani

US Siracusa

Trapani

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Trapani si US Siracusa?

Ultimul meci dintre US Siracusa si Trapani a fost disputat pe 27 Ianuarie 2019. Trapani a castigat meciul 1-2 pe stadionul US Siracusa's. Rezultatul la pauza a fost 1-1.

Avampremiera meciului dintre US Siracusa contra Trapani

Meciul se va disputa pe 27 Ianuarie 2019 pe stadionul US Siracusa's pentru Italia Lega Pro C1-C . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

US Siracusa contra Trapani scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 27 Ianuarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

US Siracusa vs Trapani Scoruri live

US Siracusa vs Trapani US Siracusa vs Trapani 27 January 2019 14:30 90 mins Meci incheiat US Siracusa vs Trapani