Trencin vs Olomouc

Trencin

Olomouc

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Olomouc si Trencin?

Ultimul meci dintre Trencin si Olomouc a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Olomouc a castigat meciul 0-3 pe stadionul Trencin's. Rezultatul la pauza a fost 0-1.
Trencin
Olomouc
⚽ 17 Jakub Yunis
⚽ 55 Jakub Yunis
⚽ 81 Jakub Yunis

Avampremiera meciului dintre Trencin contra Olomouc

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Trencin's pentru Lume Club Friendlies . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Trencin vs Olomouc Scoruri live

Trencin vs Olomouc Trencin vs Olomouc 12 January 2019 11:00 90 mins Meci incheiat Trencin vs Olomouc