Trapani vs Vibonese

Trapani

Vibonese

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Vibonese si Trapani?

Ultimul meci dintre Trapani si Vibonese a fost disputat pe 20 Ianuarie 2019. Trapani a castigat meciul 2-1 pe stadionul Trapani's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.
Trapani
Nzola pen. 65 ⚽
Toscano 82 ⚽
Vibonese
⚽ 58 Bubas

Avampremiera meciului dintre Trapani contra Vibonese

Meciul se va disputa pe 20 Ianuarie 2019 pe stadionul Trapani's pentru Italia Lega Pro C1-C . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Trapani contra Vibonese scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 20 Ianuarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

Trapani vs Vibonese Scoruri live

Trapani vs Vibonese Trapani vs Vibonese 20 January 2019 14:30 90 mins Meci incheiat Trapani vs Vibonese