Teraktor Sazi vs Naft Masjed Soleyman

Teraktor Sazi

Naft Masjed Soleyman

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Naft Masjed Soleyman si Teraktor Sazi?

Ultimul meci dintre Teraktor Sazi si Naft Masjed Soleyman a fost disputat pe 06 Februarie 2019. Teraktor Sazi a castigat meciul 3-0 pe stadionul Teraktor Sazi's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.
Dejagah 50 ⚽
Sugita 56 ⚽
Hosseini 67 ⚽

Avampremiera meciului dintre Teraktor Sazi contra Naft Masjed Soleyman

Meciul se va disputa pe 06 Februarie 2019 pe stadionul Teraktor Sazi's pentru - Premier League . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Teraktor Sazi contra Naft Masjed Soleyman scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 06 Februarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

Teraktor Sazi vs Naft Masjed Soleyman Scoruri live

Teraktor Sazi vs Naft Masjed Soleyman Teraktor Sazi vs Naft Masjed Soleyman 06 February 2019 13:00 90 mins Meci incheiat Teraktor Sazi vs Naft Masjed Soleyman