Talleres Cordoba vs Racing Club

Talleres Cordoba

Racing Club

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Racing Club si Talleres Cordoba?

Ultimul meci dintre Talleres Cordoba si Racing Club a fost disputat pe 04 Decembrie 2018. Racing Club a castigat meciul 1-3 pe stadionul Talleres Cordoba's. Rezultatul la pauza a fost 0-2.

Avampremiera meciului dintre Talleres Cordoba contra Racing Club

Meciul se va disputa pe 04 Decembrie 2018 pe stadionul Talleres Cordoba's pentru - League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Talleres Cordoba contra Racing Club scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 04 Decembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

Talleres Cordoba vs Racing Club Scoruri live

Talleres Cordoba vs Racing Club Talleres Cordoba vs Racing Club 04 December 2018 01:30 90 mins Meci incheiat Talleres Cordoba vs Racing Club